Juice Lubes na 43Ride

wpis w: News, Wiadomości | 0

Juice Lubes – oleje, smary i środki czyszczące.
Przez Zbig, 4 czerwca 2014

Obojętne czy chodzi o czas czy budżet, pewne jest jedno, użycie wysokiej jakości produktów zapewnia najlepszą ochronę dla Twojego sprzętu. Bezpośrednio ma to wpływ na wydłużenie żywotności części, przez co nie będziesz musiał ich często wymieniać i w efekcie wykorzystasz ich możliwości do maksimum. Więc na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze i będziesz czerpał więcej radości z czasu spędzonego na rowerze, o co w gruncie rzeczy przecież chodzi.

O firmie.

Juice Lubes to brytyjski specjalista w dziedzinie produkcji najwyższej jakości produktów smarnych w segmencie premium, wliczając w to oleje do łańcuchów i amortyzatorów, smary, a także środki czyszczące i konserwujące. Od początku istnienia firmy wszystkie produkty są opracowywane i produkowane w Wielkiej Brytanii, w jednym zasadniczym celu, aby zaspokoić wysokie wymagania każdego użytkownika, polepszając jakość i wydłużając działanie serwisowanego sprzętu.

Wiele osób ma mylne przekonanie, że właściwa konserwacja jest czasochłonna i trudna do wykonania. Zgadzamy się, że zdecydowanie lepiej spędzać czas na rowerze, ciesząc się nim podczas jazdy niż tracić czas i pieniądze na jego serwisowanie. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasz sukces nie jest tylko zasługą doskonałej jakości produktów, ale także prawidłowemu ich użyciu. Łącznie z naszymi produktami dostarczamy wiedzę na temat ich użycia, żeby konserwacja była przyjemnością, a przeżycia z jazdy stały się niepowtarzalnymi.

Dlaczego warto zainwestować w dobrą konserwację?

Jeśli jesteś profesjonalnym zawodnikiem, ale nie masz sponsora, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w całości musisz pokrywać koszty eksploatacji swojego sprzętu. Zdajemy sobie sprawę, że czas i pieniądze poświęcone na naprawy z pewnością mogłyby być wykorzystane w inny lepszy sposób. Dlatego uważamy, że regularna konserwacja przy użyciu najwyższej jakości produktów Juice Lubes opłaca się o wiele bardziej niż zaniedbywanie sprzętu i użycie tanich produktów dostępnych na rynku.

Tworzymy produkty, aby wystarczały na dłuższy czas niż produkty konkurencji. Oznacza to, że koszt każdej aplikacji jest niższy niż może się wydawać, co w istocie jest o wiele bardziej istotne niż koszt przeliczany na objętość. Będziesz zaskoczony jak niewiele w rzeczywistości potrzeba oleju do łańcucha gdy zastosujesz go zgodnie z instrukcją. Używając produkty w miejscach gdzie objętość jest ściśle określona przez producenta takich jak hamulce hydrauliczne, musisz użyć tej samej ilości Juicy Lubes co produktów konkurencji, ale w tym przypadku zauważysz, że nasze produkty nie ulegają degradacji, przez co będziesz się cieszył optymalną wydolnością przez dłuższy czas.