Nowe kolory od Muky Nutz

wpis w: News, Wiadomości | 0

We are pleased to inform you that, with the first delivery of the brand Mucky Nutz in the 2015 season, there were new colors fenders, presented at the Fair in Kielce.
Coloured Face Fender
Not only the basic fenders Face Fender received new colors.
Coloured FF
The change also applies to the fenders Face XL Fender, Fender Butt and even Rear Fender received a logo that was not in the plans so far.
Coloured Butt Fenders-980x369
We have to admit that with the ever increasing competition Mucky Nutz is undoubtedly a pioneer if just for smart, small and light fenders, which were appreciated by the riders XC, Enduro and DH. Jest nam miło wszem i wobec poinformować Państwa , że wraz z pierwszą dostawą błotników marki Mucky Nutz w sezonie 2015 pojawiły się nowe kolory błotników, prezentowane na Targach w Kielcach.
Coloured Face Fender
Nie tylko podstawowe błotniki Face Fender zyskały nową kolorystykę.
Coloured FF
Zmiana dotyczy również błotników Face Fender XL, Butt Fender, a nawet Rear Fender otrzymał logo, czego nie było w planach do tej pory.
Coloured Butt Fenders-980x369
Musimy przyznać, że przy stale rosnącej konkurencji tej uczciwej i tej nie Firma Mucky Nutz bez wątpienia jest pionierem jeśli choćby o sprytne , małe i lekkie błotniki, które znalazły uznanie od zawodników XC , przez Enduro po DH.

Z naszych obserwacji wynika również (co nas bardzo cieszy), że Mucky Nutz zdecydowanie wyprzedza , nie o krok a o całą „Milę” konkurencje i promuje nowe trendy jeśli chodzi o tak banalny i niepożądany do tej pory element przez wielu zawodników jak ” błotnik”